دیاگ ( عیب یابی ) بی ام و در محل

دیاگ بی ام و یا عیب یابی خودرو در گذشته یکی از فعالیت های سخت و طاقت فرسا در تعمیرگاه های خدمات اتومبیل بوده اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این کار و دیاگ ( عیب یابی ) بی ام و در محل نیز انجام میشود.

دیاگ ( عیب یابی ) بی ام و در محل

دیاگ عملیات خطایابی از کامپیوتر موتور با استفاده از دستگاه مخصوص است در گذشته تعمیر کاران برای یافتن عیب خودرو کل موتور را باز می کردند.

در دهه ۸۰ شرکت های خودرو سازی به این فکر افتادند تا راهی را پیدا کنند که یافت عیب خودرو بی ام و ؛ مرسدس بنز و یا هر ماشین دیگری بدون باز کردن کل سیستم آن امکان پذیر باشد.

بر همین اساس کامپیوتر خودرو مرسدس بنز- بی ام و به وجود آمد این دستگاه به سیستم های مختلف خودرو متصل شد و هر نوع مشکل در سنسور ها قطعات موتور و .. را شناسایی می کرد و به حافظه سپرده می شد.

از سویی دیگر به وجود آمدن این کامپیوتر ها کمک بسزاری در بررسی سری تر وضعیت آلایندگی در خودرو های BMW  – BENZ  و غیره می باشد با این تفاسیر بهتر است که به بررسی بیشتر و معنی دقیق تری از واژه دیاگ بپردازیم و بدانیم دیاگ زدن چه معنایی دارد؟

دیاگ چیست ؟

دیاگ زدن کلمه ای است که به وفور در خیابان ها و کنار تعمیرگاه ها دیده می شود عملیات خطایابی با دستگاه دیاگ امکان پذیر است این دستگاه با اتصال به کامپیوتر خودرو ایرادات کلی و جزئی آن را آنالیز می کند
۱-دستگاه دیاگ چگونه کار می کند
۲-چه اشکالاتی در خودرو با دیاگ قابل شناسایی است
۳-هزینه دیاگ زدن خودرو مرسدس بنز-بی ام و چقدر است
۴-خودرو چه زمانی به دیاگ زدن نیاز دارد
۵- روشن شدن چراغ های هشدار خودرو مرسدس بنز-بی ام و
۶- استارت خوردن ناقص
۷- ریپ زدن ماشین
۸- سوخت غیر عادی
۹- وجود صدا در هنگام ترمز گیری
۱۰- اشکال در تعویض دنده
۱۱- پایین آمدن توان و کشش خودرو
۱۲- لرزش
۱۳-کارشناسی قبل از خرید خودرو مرسدس بنز-بی ام و
مرکز خدمات اتومبیل ذکائی با بهترین تجهیزات زیر نظر متخصصین وتکنسین های حرفه ای یکی از تخصصی ترین فعالیت های که انجام میده دیاگ ( عیب یابی ) بی ام و در محل مورد نظر شما مالیکن محترم می باشد .

کافیست با شماره گیری تلفن همراه ۰۹۱۲۳۱۷۸۲۱۲ آدرس خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن خدمت شما برسیم.