علت و علائم و تشخیص خرابی پمپ هیدرولیک در خودرو

اگر می‌ خواهید اولین خودروی لوکس‌ تان را بخرید و به خودروهای تولیدی شرکت BMW فکر می‌ کنید؛ پیشنهاد می‌ کنیم که قبل از تصمیم‌ گیری نهایی در مورد خرید خودرو بی ام و به نکات زیر توجه کنید.

درباره‌ ی هزینه‌ های نگهداری بی ام و تحقیق کنید

اولین مرحله تحقیق زیاد و حساب شده است. مسلما خودروی بی ام و که شما می‌ خرید کارکرده و دست دوم است؛ زیرا در حال حاضر وضعیت واردات خودروی لوکس صفر کیلومتر مناسب نیست. به خوبی تحقیق کنید.

معامله‌ ی خودروهای لوکس مانند بی ام و در بازار فعلی کمی دشوار است. مدلی را بخرید که پرفروش است تا در آینده برای فروش آن به دردسر نیوفتید.

از کارشناس بخواهید کف خودرو را به خوبی بررسی کند.

خودروهای لوکس بی ام و، معمولا ارتفاع کمی نسبت به سطح زمین دارند و همین موضوع سبب می‌شود که کف این خودروها در زمان گذر از ناهمواری‌ها دچار آسیب شود.

مسلما این نکته برای خرید هر خودروی لوکس دیگری نیز صدق می‌ کند؛‌ اما در مورد بی ام و نکات خاصی وجود دارند. برای مثال ارتفاع شاسی این خودرو از سطح زمین کم است و به همین دلیل احتمال برخورد و آسیب دیدن کف آن بیشتر می‌ شود.

اگر آسیب وارد شده به قطعات سطحی باشد، قطعا به مشکلی بر نخواهید خورد، اما اگر آسیب بگونه‌ای باشد که بدنه قطعات دچار فرورفتگی یا پارچی شده باشند، قطعا خودرویی که مد نظر دارید در سلامت کامل به سر نمی‌برد.

در زمان خرید خودروهای بی ام و دیاگ را فراموش نکنید

یکی از اصلی‌ترین خدمات تخصصی مرکز خدمات اتومبیل ذکائی، دیاگ اتومبیل‌های بی ام و است. دیاگ زدن خودروهای بی ام و تمام اطلاعات ذخیره شده توسط ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای ما به نمایش می‌گذارد؛ از همین رو اگر خودرو بی ام و مورد نظر شما دچار مشکلات فنی شده باشد با دیاگ زدن می‌توان مشکل را پیدا کرد.

حتما قبل از خرید خودرو بی ام و توسط یک کارشناس معتبر شماره بدنه یا VIN  را بررسی کنید

در قدم بعدی شماره‌ ی بدنه یا همان شماره‌ ی VIN (Vehicle Identification Number) را در سایت بی‌ ام و چک کنید تا از اصالت خودرو اطمینان حاصل شود.

در مورد بی ام و باید بدانید که پلاکت شماره شاسی را در سه جای مختلف می‌توانید بیابید:

  1. اولین قسمتی که عموما VIN خودروی بی ام و در آنجا قرار دارد، روی ستون سمت راننده و در قسمت فرورفتگی لای درب خودرو قرار دارد. در حقیقت زیر همان قسمتی که زبانه درب خودرو در ستون چفت می‌شود، یک پلاکت کوچک فلزی قرار دارد که همان شناسنامه خوردوی شماست.
  2. در برخی مدل‌ها، مخصوصا سری X، این پلاکت داخل کاپوت قرار داده شده است. برای اینکه این کد را بخوانید، باید کاپوت را بالا زده و با جایی که کمک‌‌فنر‌ها به بدنه متصل شده‌اند دقت کنید. معموما این کد را می‌‌توانید روی بدنه جای کمک‌فنر سمت شاگر بیابید.
  3. برخی دیگر مدل‌ها که اکثرا سری 5 هستند، این پلاکت را به صورت کوچک می‌توانید زیر شیشه جلو در قسمت پایین داشبورد بیابید.

کارشناسی خودرو بی ام و توسط مرکز خدمات اتومبیل ذکائی

شما باید قبل از خرید خودروی خود را نزد کارشناس ببرید تا سلامت فنی، موتور گیربکس، بدنه، اصالت مدارک و… را چک و بررسی کند. مطمین باشید اگر خودتان بخواهید اقدام به خرید کنید قطعا خرید خوبی نخواهید داشت.

شما به ناچار باید به شخصی اعتماد کنید تا زیر و بم این خودرو لوکس را بشناسد. ما به شما اطمینان می دهیم اگر در خرید خود به ما اطمینان کنید و با کارشناسان ما همراه باشید، بهترین خرید ممکن را خواهید داشت.

مرکز خدمات اتومبیل ذکائی به عنوان تخصصی ترین مرکز در زمینه خودرو BMW در کشور با تجربه ای بیش از چندین سال فعالیت، ، صفر تا صد یک خرید مطمئن را برای شما رقم خواهد زد. در هنگام خرید خوردرو بی ام و به ما اعتماد کنید.