خدمات کاتالیزور مرسدس بنز-بی ام و

کاتالیزور قسمتی از سیستم خروجی گازهای خودرو محسوب می شود که کارکرد آن تاثیر مستقیمی در آلایندگی گازهای خروجی خودرو دارد. تعمیر کاتالیزور مرسدس بنز-بی ام و در زمان مناسب میتواند از میزان آلودگی خودرو شما کم نمایید.

تعمیر کاتالیزور خودرو مرسدس بنز-بی ام و

Catalyseur به فرانسوی و در معنوی لغوی انگلیسی به معنی Catalys  می باشد .کارایی های زیادی دارد کاتالیزگر ماده ای است که اگر به مخلوط واکنش افزوده شود سرعت رسیدن ماده به حالت تعادل در سیستم را بدون آنکه خود دستخوش تغییر شیمیایی پایدار شود.

غیر فعال شدن کاتالیزور

کاتالیزور ها دارای عمر مفید و معین هستند و با گذشت زمان از فعالیت و تاثیر آن در واکنش کاسته می شود یعنی نقاط فعالی روی کاتالیزور وجود دارد که این نقاط به مرور زمان مسموم می شوند.

در این گونه موارد شما باید نسبت به  تعمیر کاتالیزور مرسدس بنز-بی ام و و یا هر خودروی دیگری اقدام نمایید.

در غیر این صورت و در اثر خرابی کاتالیزور مسمومیت می تواند ایجاد لایه ضخیم از ماده واکنش دهنده بر روی کاتالیزور دهد که باعث تغییر آرایش بلوری کاتالیزور شده و در نتیجه جذب ناخالصی ها درنقاط فعال شود.

ویژگی های یک کاتالیزور خوب : 

۱-فعالیت بالایی داشته باشد.
۲-مقاومت مکانیکی بالایی داشته باشد-پودر نشود-ساپیده نشون -تغییر آرایش ندهد.
۳-عملکرد مناسب در دما های عملیایی داشته باشد .
۴-خاصیت گزینش پذیری محصولات جانبی کم باشد.
۵-عمر مفید بالایی داشته باشد.
۶-به طور متوسط عمر مفید کار کرد هر کاتالیست خدروهای مرسدس بنز-بی ام و حدود ۸۰تا ۱۰۰هزار کیلومتر است .
در مرکز خدمات اتومبیل زکائی؛ تعمیر کاتالیزور خودرو مرسدس بنز-بی ام و  با بهترین تجهیزات زیر نظر متخصصین و تکنسین های حرفه ای انجام میگردد.

کافیست با ما تماس داشته باشید.یکبار از خدمات ما بهره مند شوید تا فرق تمایز کار تخصصی روی خودرو های لوکس خود را مشاهده نمایید. جهت مشاهده آدرس دقیق ما و یا تماس با کارشناسان خبره مرکز تعمیرات اتومبیل زکائی می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید.