مرکز خدمات تخصصی بی ام و ذکائی

یکی از خرابی های احتمالی ماشین نشتی روغن هیدرولیک از اورینگ بین مخزن و پمپ هیدرولیک بود که برای تعویض پمپ هیدرولیک بی ام و انرا باز و بست و اورینگ تعویض می شود.

تعویض پمپ هیدرولیک بی ام و

با ورود فرمان هیدرولیک رانندگی بسیار راحت تر و دل پذیرتر شده و امروزه دیگر تقریبا تمامی خودرو ها مرسدس بنز ،پورشه ؛ بی ام و  به این سیستم مجهز هستند سیستم فرمان هیدرولیک شاید آن چنان به چشم نیاید ولی کافی است همین سیستم بسیار معمول و رایج از کار بیفتد.

تا به این نتیجه برسید که اهمیت آن در خودرو ی شما تا چه حد زیاد است پمپ هیدرولیک در واقع یکی از قطعات سیستم هیدرولیک خودرو بی ام و است و بدون این پمپ فرمان به راحتی نمی چرخد با هربار چرخاندن فرمان پمپ هیدرولیک فرمان انتقال می دهد و از آن جایی که فرمان از طریق میله فرمان به چرخ دنده چرخ ها متصل است به راحتی فرمان می چرخد و رانندگی آسان تری خواهید داشت.

در ادامه به بررسی نکاتی در مورد سیستم هیدرولیک فرمان بی ام و میپردازیم.

علت و علائم و تشخیص خرابی پمپ هیدرولیک در خودرو

سیستم فرمان هیدرولیک چگونه کار می کند ؟

جدای از این بحث که چند مدل فرمان هیدرولیک در خودرو های مرسدس بنز-بی ام و وجود داری بایستی بدانید که اساس کار تمامی آن ها یکسان است در تمامی فرمان های هیدرولیک خودرو  یک کار انجام می شود و آن هم استفاده از نیروی فشار روغن برای چرخش آسان تر چرخ های اتومبیل است.

قطعات تشکیل دهنده فرمان هیدرولیک چیست؟

۱-شیر هیدرولیک
۲-تسمه هیدرولیک فرمان
۳-جک هیدرولیک دو طرفه در سیستم فرمان
۴-روغن هیدرولیک
۵-شیلنگ ها لوله های رفت و برگشت روغن
۶-هیدرولیک در مدار سیستم
۷-پمپ هیدرولیک خودرو
۸-مخزن روغن هیدرولیک
۹- اجزای فرمان هیدرولیک

تعویض پمپ هیدورلیک BMW

مرکز خدمات اتومبیل ذکائی با بهترین تجهیزات زیر نظر متخصصین وتکنسین های حرفه ای در طول ایام هفته اماده خدمت رسانی به تمام مالکان خودروهای BMW ، مرسدس بنز و پورشه می باشد.

جهت برقراری ارتباط با ما می توانید با شماره همراه 09123178212 تماس داشته باشید .

 

تمام محتوای تولید شده در این مقاله توسط گروه طراحی سایت وب تو انجام و پیاده سازی شده است.